Дякую!
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин!

Еко-прибирання

Еко прибирання - послуга передбачає миття і чистку поверхонь під час клінінгу за допомогою професійних пристроїв і екологічно чистих засобів. Її краще замовляти для дитячих кімнат, для квартир і будинків, де проживають алергіки, астматики, вагітні жінки, люди похилого віку, а також ті, хто страждає від захворювань дихальних шляхів.

 

Чому еко-засоби краще для клінінгу?

Вчені з Бергенского університету в ході дослідження встановили, що засоби побутової хімії негативно впливають на організм. У них містяться дрібні частинки, які при вдиханні скупчуються в легких і провокують подразнення слизових. Причому чим частіше, людина прибирає за допомогою агресивних складів, тим частіше у неї розвиваються респіраторні захворювання. До того ж у більшості таких коштів надто виражений запах, і не всі його переносять.

Що таке еко-засоби?

При еко прибирання в будинку або в квартирі наші клінери використовують інноваційні технології та склади. Вони екологічно безпечні і не вступають в хімічні реакції. Відділення бруду з їх допомогою відбувається за рахунок потужної катіонної (електростатичної) активності: речовини наносяться на забруднення і розривають їх зв'язок з поверхнею.

Переваги:

  • в складі таких засобів немає кислоти і лугів - їх роблять з водних розчинів органічних солей;
  • вони безпечні для шкіри рук і одягу;
  • підходять для різних типів забруднень, попутно усуваючи неприємний запах;
  • не шкодять поверхням, зберігаючи їх презентабельний зовнішній вигляд, і додатково забезпечують антистатичний ефект.

Такі засоби безпечні і для тварин.

Також проводячи еко-прибирання, ми використовуємо парогенератори, меламінові губки, серветки з бамбука і інші пристосування для ефективного і безпечного прибирання.

Етапи

В еко прибирання входить:

  • ннаведення загального порядку в приміщеннях;/li>
  • знепилювання;
  • вологе прибирання - миються підвіконня, радіатори опалення, освітлювальні прилади
  • дезінфекція сантехніки в санвузлі;
  • чистка стільниці, плити, витяжки, фартуха на кухні;
  • прибирання сміття за допомогою пилососа.

Також у всій квартирі протираються дверні ручки, розетки, вимикачі, чиститься меблі, миється покриття для підлоги.

Еко-чистка

Еко-чистка застосовується для очищення м'яких меблів, матраців від забруднень і мікроорганізмів (сапрофітів, пилових кліщів і т. Д.). Поверхні обробляються сухим паром (парогенератором), попутно освіжаючи колір оббивки, повертаючи виробам первісний вигляд.

Також паром прибираються плями жиру і бруду на кухні, тяжкі забруднення. Його перевага ще й у тому, що він потрапляє в важкодоступні місця, забезпечуючи якісний клінінг. У ванній паром обробляють душову кабіну, щоб позбутися від цвілі, грибка.

Після роботи створюється сприятливий мікроклімат - стає легше дихати.

Вартість еко клінінгу уточнюйте у наших консультантів по телефону.

Звільняй час та енергію!
Юлія
Власник компанії

Мені як керівнику, важливо дотримуватися професійних стандартів якісного клінінгу в Україні і прагнути підвищувати цю планку кожний день! Охайність ваших будинків - це результат злагодженої роботи цілої команди. Ми піклуємося про ідеальну чистоту, а ви звільняєте свій цінний час і енергію!

ВГОРУ